Změňte své stravovací návyky

V mladším věku jde hubnutí lépe Bmikalkulacka.cz, a to proto, že naše tělo a náš metabolismus ještě pracuje tak, jak má. Co naplat, stárnutím se mění nejen naše návyky, zvyky, tělesné ústrojí, ale i rychlost spalování tuků. Ale není třeba plakat nad rozlitým mlékem …

Ale chopit příležitost za pačesy! Chcete hubnout a stále si stěžujete, že vám to nejde, zkusili jste už kde co a výsledky stále nepřicházejí? Anebo, že nemáte pevnou vůli a nevydržíte to, co byste měli dělat pro hubnutí? Vězte, že když chcete zhubnout, musíte pro to něco udělat. Výmluvy stranou, zakousněte se a jděte do toho! Zvládnete to, ale musíte chtít.

ovoce meloun

Spalování tuků můžete podpořit například i vhodným cvičením nebo začněte chodit na procházky, u kterých postupně zvyšujte tempo. Pořiďte si hole Nordic Walking, přihlaste se do kurzu správné chůze, kde se potkáte třeba se stejně „postiženými“, vyměníte si zkušenosti, nabudíte se, vzájemně se podpoříte.

Důležitým atributem u hubnutí by měl být fakt, že jste zdraví. Jestliže potřebujete shodit více kilogramů, zajděte za vaším obvodním lékařem nebo dietologem a poraďte se, jak na to. Hlavně je třeba zjistit, zda netrpíte nějakým zdravotním problémem, který by vám mohl způsobit nepříjemnosti při naprosté změně životního stylu. Všeho s mírou.

Jste zdraví? Máte to potvrzeno? Pak směle do toho a bez výmluv. Pokud potřebujete parťáka na první procházky, poproste někoho z kamarádů, aby vyrazil s vámi a když si chůzi pěkně zažijete, už můžete vyrážet sami. Zpočátku několikrát týdně, poté zařaďte svižný krok každý den. I kdybyste se šli projít po práci nebo před spaním.

zeleninový talíř

Obraťte svůj zrak i k tomu, co jíte. Pakliže si nejste jisti, prolustrujte internet a oslovte důvěryhodnou firmu, která vám vyrobí jídelníček na míru spolu s dietní nabídkou stravování. Dejte na reference a počty spokojených zákazníků.

3 roky ago