Výhody a nevýhody patrových postelí pro dospělé

Nezáleží na tom, zda jste mladý bezdětný pár nebo rodina s malým bytem. Pokud máte k dispozici jen jednu nebo dvě místnosti a chcete dětem nechat ložnici pro sebe, patrové postele pro dospělé od Nábytku Elegance jsou pro vás ideálním řešením. Můžete si je zakoupit již hotové, anebo si je nechat vyrobit na míru. To je ale samozřejmě mnohem dražší.snídaně v posteli

Před samotným nákupem musíte dobře měřit a především zjistit, které jsou jejich klady a zápory. I když jsou pro většinu velice praktické, rozhodně nejsou vhodné pro všechny členy rodiny. U některých budou vhodné pro dospělé, u jiných pouze pro děti. V obou případech se jedná o jedinečný, úsporný a elegantní způsob, jak dodat interiéru vzdušnost a spoustu místa.

Ložnice, obývák i jídelna v jednom

Obrovskou výhodou těchto postelí je to, že spíte nahoře a dole pod konstrukci umístíte pohovku, jídelní stůl se židlemi nebo pracovní stůl. Jak extra prostor využijete je pouze na vašem uvážení. V malém dětském pokoji zase řeší problém s místem na hraní. Nahoře mohou spát, zatímco jim dole vznikne krásný prostor na hraní nebo umístění psacího stolu.

Dokonalá? Jak pro koho

Existují lidé, pro které jednoduše vhodná není. Vyvarovat by se jí samozřejmě měli starší lidé, osoby s vysokou nadváhou nebo jedinci s pohybovým omezením jakéhokoli typu. V případě ratolestí je dobré ji zvážit. Jak živé je a zvládne během spánku nespadnout? Pro některé živější potomky to rozhodně není ideální, protože budete riskovat jejich pár z poměrně velké výšky.miminko spící v posteli

Problémem často bývá také stabilita. To ovšem platí především u nejlevnějších kusů. Prevencí proti rozviklání je jednoduché připevnění postele do zdi. Poslední komplikaci může představovat výška pokoje. Pokud nedisponujete vysokými stropy, ale přesto si budete chtít užít výhod tohoto báječného nábytku, budete muset nejspíš přistoupit k výrobě na míru.

4 roky ago