Stavba domu není legrace

Stavba domu začíná výběrem pozemku
Pokud jste se rozhodli, že si postavíte dům, musíte vědět kde. Stavební pozemky jsou dnes drahé, ale i přesto je složité sehnat nějaký, který bude dostupný. Povedlo se vám sehnat pozemek? Pak jste a dobré cestě za splněním svého snu o vlastním domě. Dalším krokem jsou finance, a poté si musíte ujasnit, zda budete stavět svépomocí nebo svůj dům raději svěříte do rukou zkušené stavební firmy.

dům u vody

Vyhrála firma?
Pokud hledáte stavební firmu, je potřeba si je pečlivě prověřovat. Dnes můžete natrefit na spoustu firem, které se jako solidní pouze tváří, a ve skutečnosti vám mohou zpronevěřit peníze. Nikdy nedávejte žádné zálohy předem. Solidní firma si zálohy nebere. Projděte si reference na vybrané firmy, a poté se rozhodněte. My stavíme rodinné domy na klíč po celé republice. Zabýváme se výstavbou dřevostaveb i zděných domů podle našich vlastních projektů, které máme připravené k okamžité výstavbě.

moderní dům

Nezaujal vás žádný?
Stavíme bungalovy, protože jsou moderní, nízkoenergetické a hlavně přízemní. Ne každý chce celý život šplhat do schodů. Pokud je bungalov jasná volba i pro vás, vyberte si některý z našich projektů. Potřebujete projekt přesně pro vás? Není to problém. Vytvoříme návrh pro vaše potřeby. A to není všechno. Víme, že s úřady je to někdy těžké. Proto dokážeme sehnat i stavební povolení pro výstavbu vašeho domu. Doložíme všechny potřebné podklady pro vaši žádost, a poté se můžeme dát do práce. Stavíme rychle a přesto kvalitně. Je nám jasné, že většina lidí se potřebuje stěhovat co nejdříve, a proto děláme vše, co je v našich silách, abyste bydleli co nejdříve.

Sledujte recenze
Na našem webu najdete několik recenzí od našich klientů, kteří už bydlí v domě od nás. Jedním z nich je i Marek Ztracený, který si užívá moderní a nízkoenergetický bungalov.

1 rokem ago