Společné hobby upevní váš partnerský vztah

Je všeobecně známo, že partnerské vztahy spřízněných duší, co spolu nesoutěží, ale vzájemně se baví společným hobby, vydrží zpravidla po celý život. V současné době je dlouhodobé soužití dvou lidí spíše raritou, než pravidlem, rozvodová soudní stání jsou na denním pořádku a častokrát bývají důvody k rozvodu vzájemné nepochopení, nedůvěra a rozdílný způsob života.

výlet na lodi

Po několika letech si dva lidé vedle sebe mohou zevšednět a vynikajícím receptem pro to, aby to uvnitř lidské duše neustále jiskřilo, je porozumění tomu druhému, pochopení jeho vnitřního pohledu na svět a seznámení se s jeho tužbami a přáními. V ideálním případě je to vždy, když se dva lidé společně baví stejnou činností. Zábava je totiž tím hnacím motorem každého vztahu, nikoli práce a povinnosti. A jestliže se vám podaří rozdělit pracovní úkoly pro zajištění společné domácnosti rovným dílem, pak jste k úspěšnému vztahu provedli první krok. Tím druhým je vybrat ty společné prvky zábavy.

Tanec – nevěřili byste, jak lidskou povahu změní docela obyčejný tanec. Tanec je totiž projevem nesmírně intimním, povznášejícím a relaxačním. Je považován za jednu z nejatraktivnějších činností, kterou mohou provozovat dva lidé opačného pohlaví. Vyzkoušejte postavit se spolu na taneční parket, oprašte své dovednosti z tanečních, nebo si je zopakujte ve výukové lekci se zkušeným lektorem. Dnes je velký zájem o taneční kurzy pro dospělé.
senioři při tanci

Voda jako živel – společné návštěvy aquaparků, plaveckých bazénů, lázeňských procedur s vířivkami, to vás také může stmelit. Plavání v bazénu doporučujeme v zimě a v létě se vydejte na vodáckou výpravu třeba po Vltavě, po Sázavě, nebo po Berounce. Lodě snadno zajistíte z půjčovny včetně jejich dopravy, vaší starostí bude jen doplnit partu vašimi přáteli, opatřit lodní vak, stan, spacák a karimatku a především dobrou náladu. A možná, že tomuto kouzlu propadnete na celý zbytek života.

 


1 rokem ago