Samsung Galaxy A41

Samsung Galaxy A41 je modernějším nástupcem mobilního telefonu Samsung Galaxy A40. Telefon disponuje velkým displejem, který má integrovanou čtečku otisků prstů. Plastový kryt je vysoce designový s duhovým odleskem a svou velikostí je telefon přímo ukázkově kompaktní a skvěle padne do ruky. Velikou výhodou je jeho nízká hmotnost, která čítá 152 gramů. Telefon je vybaven dvěma sloty pro nanoSIM a jedním slotem pro paměťovou kartu. Co stojí za zmínku, je zajisté fotoaparát. Na zadní straně najdeme hned tři, z nichž prostřední hlavní nabízí rozlišení 48 megapixelů, vysokou světelnost a ostření. Pod ním se nachází 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv a nahoře pak 5Mpx fotoaparát pro portrétní snímky. Snímky pořízené tímto telefonem jsou živých a ostrých barev, avšak při ubývajícím světle se kvalita snímků zhoršuje.

Samsung Galaxy

Co se týče výkonu hardwaru, není na tom Samsung Galaxy A41 vůbec špatně. Nabízí 4 GB operační paměť a 64 GB uložiště, které bohatě postačí nenáročnému uživateli. Baterie o kapacitě 3 500 mAh vám při častém používání vydrží dva dny. Telefon je vybavený nejnovějším typem Android 10, který je doplněn o nadstavbu One UI.

pouzdro na mobil

Součástí balení telefonu je nabíječka a sluchátka, která lze k telefonu připojit. Co však obal neobsahuje, je ochranné pouzdro. Pouzdro pro Samsung Galaxy A41 https://www.modnimobil.cz/galaxy-a41-obaly-kryty-pouzdra-1376 si budete muset pořídit sami. Koupí pouzdra bude váš mobilní telefon chráněn před nechtěným pádem a rozbitím telefonu. Můžete si vybrat mezi pouzdry, které kryjí pouze zadní část telefonu nebo kryty knížkového typu, které chrání celý telefon. Knížková pouzdra jsou zajisté oblíbenější, protože míra ochrany je zde daleko vyšší. Pouzdro obsahuje ve vnitřní straně několik praktických kapsiček na drobnosti a díky němu zůstane zachováno i vaše soukromí. Na displej je také vhodné dokoupit ochrannou fólii, která zabraňuje poškrábání displeje při běžném používání.

2 roky ago