Proč si pořídit bazén?


Mít nafukovací bazén na zahradě je skvělé. Je to cenově dostupná varianta letního osvěžení, která nezabere moc času a nevyžaduje tak velkou údržbu Ale pokud si chcete dopřát něco výjimečného a trochu do svého domu investovat, pořiďte si zapuštěný bazén.

Váháte? Ukážeme vám pár důvodů, proč byste i vy rozhodně měli mít svůj bazén do země.

bazén

Relaxace

Přijdete z práce, přijdete z těžké schůzky, nebo jen doma zažijete trochu dusnou atmosféru. Jediné, po čem toužíte, je klid a relaxace. To vám poskytne váš bazén. Co může být lepšího, než se za slunečného dne brouzdat vodou, mít chvíli jen sám pro sebe a jednoduše relaxovat.

Náhrada dovolené

Máte hluboko do kapsy a tento rok to nevidíte na velkou dovolenou? Nebo vás jednoduše neláká cestování a raději byste zůstali doma? Pobyt u domácího bazénu vám může dovolenou velmi dobře nahradit! Vezměte si v páci pár dní volna a relaxujte. Nebudete muset nikam cestovat a odpočinete si stejně, jako u nějakého hotelového bazénu.

Spálené kalorie

Sportujete nebo si chcete udržovat štíhlou linii? Bazén vám v tomto může dopomoci. Právě zapuštěné bazény jsou svou velikostí ideální na plavání. I při plavání v klidném tempu budete pálit docela dost kalorií. Za hodinu plavání můžete spálit kolem 500 kalorií, což je ekvivalent takového lehčího obědu. A to se vyplatí!

bazén

Zábava pro celou rodinu

Ať už jste dospělí nebo děti, bazén může představovat opravdovou zábavu pro všechny věkové kategorie. Děti se zde mohou naučit plavat, vydovádět se a zároveň mít i nějaký ten pohyb. Dospělí si zase mohou dopřát v bazénu chvíle odpočinku, relaxace a pohybu.

Zdraví prospěšné

Je dokázáno, že plavání má skvělý vliv na naše zdraví. Zlepšujete si pomocí něj fyzickou kondici a může zmírňovat špatnou náladu nebo příznaky psychických onemocnění. Pobyt ve vodě se doporučuje i těhotným ženám.

6 měsíců ago