Obraťte se na nás

V dnešní době je téměř nemožné hlavně pro mladé rodiny získat své vlastní bydlení. Při dnešních cenách nemovitostí a dnešních příjmech prostě není možné zakoupit vlastní dům či byt bez pomoci půjčky. Ale, co dělat, pokud Vám banka žádost o půjčku zamítne ať už z důvodu nedostatečných příjmů nebo kvůli drobnému záznamu v registru? Můžete přijít prostě k nám. Naše nebankovní hypotéka bez registru jsou tu pro každého.

úvěr

Už název nebankovní hypotéky bez registru značí, že není nutné mít čisté záznamy, nevadí nám, že jste někdy před lety opožděně zaplatili jednu splátku nebo cokoliv podobného. Pro nás tyto informace nejsou rozhodující. To je naší první výhodou. Další výhodou je, že po Vás nepožadujeme žádnou zdlouhavé dokládání příjmů. Pro rozhodnutí o půjčce pro nás není až tak důležité, jaký je Váš příjem.

Jediné, co by mohlo být zavádějící, je název hypotéka, ale neznačí to, že by tento druh úvěru byl určen pouze na nákup nemovitosti či na rekonstrukci a tak podobně, ale jde o úvěr, který lze využít i jinými způsoby, jako spotřebitelský nebo na vyplacení exekuce a tak dále. Jediným společným ukazatelem je, že i u naší půjčky je nutnost zástavy v podobě nemovitosti. To je naší jedinou podmínkou. Nemusíte se obávat, ani když nevlastníte nemovitost, můžete využít spolužadatele. Je to opravdu velmi jednoduché.

bohatství

Nechceme po Vás zbytečné poplatky či platby předem, nezdržujeme schvalovací proces, ba naopak se jej snažíme urychlit co nejvíce, neprověřujeme registr ani příjmy. Navíc Vám nabízíme příznivý úrok, dlouhodobé splácení a to až na třicet let, nízké splátky a samozřejmě možnost předčasného splacení. Že se Vám to zdá až moc výhodné? Ano, je tomu tak. Přijďte sami a vyzkoušejte nás. Uvidíte, že i Vy s námi budete spokojeni. Najdeme dokonalé řešení Vašeho finančního problému na míru přímo pro Vás.

5 roky ago