Obdarujte všechny kolem sebe

Pro každého z rodiny se hodí něco jiného. Určitě nebudete kupovat hračky pro děti dospělému. Jedině kdyby to byl pouze pokus o žert, protože v každém z nás se skrývá něco z dětských let. Když se vydáte do nákupního centra, máte tu různá lákadla. Doporučujeme sepsat si jmenovitý seznam a u každého jména si uvést pár věcí .
zdobení stromku
Pro maminku
Běžte se podívat do koupelny, či k jejímu kosmetickému stolečku, jakou kosmetiku používá. Pokud si všimnete, že jí něco dochází, máte možnost jí tuto věc dokoupit. Vybírat můžete také jídlo (bonboniéra, oblíbená čokoláda, sušené ovoce). Dále pomocníky do kuchyně, pomocníky k úklidu, které jí ušetří čas a námahu. Jestliže uvidíte nějaké oblečení, co by se k ní hodilo, pořiďte jí něco pěkného na sebe. Abyste jí udělali radost a zařídili jí klidný den, sežeňte jí poukaz na masáže, případně do wellness centra. Pokud víte, že se snaží zhubnout, nekupujte jí žádné sladkosti a tučné pochoutky, ale podívejte se po sportovním vybavení.

Pro tatínka
Krabice pro muže, kde si muž musí sám krabici vypáčit páčidlem, aby se dostal k obsahu. Kosmetika, sportovní vybavení (tenisky, oblečení, činky, protein, pomůcky), doplňky do auta, oblečení, nářadí, elektrotechnika, láhev alkoholu, oblíbené jídlo (oříšky, čokoláda, klobáska, brambůrky), obuv, spodní prádlo, pásek, peněženka, křeslo k televizi, knihu, CD oblíbené skupiny, lístek na koncert, vstupenky na sportovní zápas, předplacená karta do fitness centra, poukaz na jízdu rychlým vozem.
rodiče a tři děti
Pro babičku
Knihu, kosmetiku, sudoku, křížovky, svíčky, oblečení, obuv, poukaz do lékárny, doplňky stravy, oblíbené jídlo, doplňky (šperk, šátek), poukaz na společný výlet, album s rodinnými fotkami, zarámovaná fotka rodiny, oblíbený alkoholický nápoj.

Pro děti
Hračky, telefon, tablet, poukaz na výlet, vstupenky do kina/divadla, elektrotechniku, hry do PC (do herní konzole), obal na telefon, oblečení, kosmetiku, spodní prádlo, knihu, doplňky, herní konzole, notebook, stírací los, zvíře.

5 roky ago