Kontejner na půjčení


Když jsem ještě pracovala v zahradnictví a květinářství, tak jsme tam měli opravdu skvělou partu lidí. Moc se mi tam líbilo a řekla jsem si, že lepší zaměstnání jsem snad ani sehnat nemohla. Měli jsme tam opravdu mnoho věcí a také, abychom toho mohli všechno někam poskládat, tak jsme potřebovali různé úložné boxy anebo také kontejnery. Ale kontejnery byly na nás a na náš obchod opravdu moc veliké. Tak jsme si řekli, že si pronajmeme kontejnery. Cena za pronájem kontejnerů není nikterak vysoká. Já sama jsem si myslela, že cena za pronájem kontejneru bude opravdu hodně veliká až astronomická. Byla jsem překvapená, když cena byla poloviční než podle mého očekávání.

Kontejnerů je opravdu veliké množství.

Také si říkám, že kdybych já s partnerem tehdy věděla, že se dá sehnat na pronájem také levný kontejner, že bychom tohle využili, protože před pěti lety, když jsme se stěhovali z malého bytu do velkého domu, tak jsme potřebovali dát někam naše věci. Jenomže stávají jsme nemohli přijít na něco, co by asi tak bylo pro nás nejvíce vhodné. Tak jsme si pronajali akorát ty dvě dodávky a čtyřikrát tam a zpátky jsme jeli, abychom předělali naše věci a mohli je přenášet někam jinam.

Nové, krásné kontejnery.

Cena za pronájem kontejnerů je opravdu prima a jsem moc ráda, že tato služba také existuje. Protože se vyplatí hlavně pro ty lidi, kteří se právě někam stěhují, anebo když potřebují třeba na několik dní a nebo na několik týdnů uschovat někde svoje věci. Protože je velice nepříjemné, když mám hodně věcí a potřebovala bych je odložit. Je pak nepříjemné, když potom někde žebrám u rodiny, jestli se toho nemůžu nechat u nich, když všichni mají malé byty a pochybuji, že by se tam ještě vešli moje věci, takže nebýt toho, že by existovala služba pronájem kontejnerů, tak bych asi byla nahraná. Také bych chtěla zmínit, abyste se o kontejnery dobře starali.

5 měsíců ago