Jak stahovat videa (nejen) z Instagramu?

Internet nám za posledních několik let nabízí mnoho způsobů a forem zábavy, odpočinku, i sebevzdělávání. Díky tomu se tak není čemu divit, že má již několik milionů pravidelných uživatelů, kteří si užívají tvorbu svých oblíbených tvůrců na různých platformách. Mezi ty nejznámější pak patří například největší videoportál – YouTube, nebo třeba Vimeo, na kterých můžeme sledovat například záznamy videoher ze živých vysílání, různá DIY videa, vlogy z cestování, nebo třeba podcasty, které zahrnují například rozhovory se slavnými osobnostmi, či filmy, seriály, nebo dokumenty.

stahování

Mnoho našich oblíbených tvůrců je pak aktivních i na sociálních sítích, přičemž mezi ty nejpoužívanější pak nepochybně patří (všem dnes již dobře známý) Facebook, Twitter, nebo Instagram. I zde tak můžeme sledovat tvorbu našich favoritů (nejen) ve formě videí. Ovšem stejně, jako na jakékoliv jiné platformě, se i na těchto můžeme setkat s nepříjemnou, avšak velmi častou situací, kdy je naše oblíbené video smazáno. Odstranění videa z dané platformy může mít hned několik důvodů, přičemž, pokud jej neodstranil sám autor, je vysoce pravděpodobné, že příčinou jeho odstranění je porušení některého z pravidel daného serveru.

stahování lišta

Díky tomu se pak snažíme naše oblíbené video najít na jíné plaformě, či najít server, který by nabízel jeho stažení. V takovém případě se však můžeme setkat nejen s tím, že video nenajdeme, či, že bude velmi nekvalitní, ale také nám hrozí možné nebezpečí, pokud po jeho stažení zjistíme, že obsahuje vir. Z tohoto důvodu je zde Instagram video downloader, který Vám umožní stáhnout si jakékoliv video, a to nejen ze sociální sítě Instagram. Díky stahování přes odkaz tak máte jistotu nejen bezpečného procesu stahování, i bezpečnosti stahovaného souboru, ale také zachování půdovní kvality videa, ve které bylo zveřejněno. Mimo jiné, stahování probíhá v rekordní rychlosti, a navíc je zcela zdarma.

9 měsíců ago