Čtyři produkty pro líčení na večírek stačí!

Možná právě vy patříte mezi ty šťastné, které mají přirozené krásnou pleť, a tak je povinnost líčit se pro běžný život minula. Některé z nás musí mít kosmetické taštičky plné různých stínů, krémů, řasenek a dalších věcí, ale vy ne. Nicméně možná i vy se chcete tentokrát na večírek nalíčit, ale nechcete za nové věci do kosmetické taštičky vyhodit celou svoji výplatu. Na druhou stranu ale chcete vypadat opravdu dobře. Jak na to a co si pořídit?
dívka v kožichu
• Třpytivé stíny
Třpytivé stíny jsou na večerní akci jako dělané. Pro běžné nošení se příliš nehodí, ale na večer jsou ideálním prostředkem, jak zdůraznit oči. Vyberte takové, které budete moci mít k většině oblečení. Třpytivé stíny naneste na oči ještě před tím, než budete pokračovat s dalším líčením, aby vám třpytky nezničily již vytvořené líčení.
• Řasenka
Vyberte si nejlépe černou řasenku, která vaše řasy nejen prodlouží, ale i zahustí. Myslete také na to, že na večírcích se tančí, budete se trochu potit. Tím pádem zvolte ideálně vodě odolnou řasenku. Ta zajistí, že se po půlnoci podíváte do zrcadla a nebudete mít kruhy pod očima od rozteklé řasenky.
• Podkladová báze
Na takové líčení je rozumné použít podklad pod make-up. Podkladová báze nejen zajistí krásně vyhlazenou pleť, ale také zajistí, že váš make-up bude vypadat delší dobu dobře a bude pěkně splývat s vaší pokožkou.
vlasy v drdolu
• Make-up
Make-up vybírejte takový, který sedí k vašemu typu pleti. Na večerní akce určitě volte správný odstín, ale také texturu, která skvěle přilne a bude působit matným dojmem. Na denní nošení nemusí být třeba takový matný typ make-upu přímo váš šálek kávy, ale pod umělé osvětlení je ideální, když se kůže neleskne, ale naopak je pěkně matná. Proti dennímu nošení také můžete navrstvit make-up na problematických místech, abyste zakryla všechny nedokonalosti.
• Rtěnka
Pokud zvolíte tmavé třpytivé oční stíny, vyberte si rtěnku v přirozeném odstínu. Pokud budete mít oči sice třpytivé, ale v přirozenější barvě, zvolte na takový večírek výraznou rtěnku. Je hezké mít na večerní líčení tmavě rudou či hodně výrazně růžovou rtěnku. Samozřejmě je lepší na takové akce rtěnka, která vám na rtech vydrží dlouhé hodiny. Ideálně zvolte neslíbatelnou rtěnku, která bude spíše matná, právě proto, aby byla v kontrastu s očima.

1 rokem ago