Nejvyšší čas na to, bavit se v každém věku


Máte i vy v sobě potřebu užívat si života naplno a nenechat si ujít žádnou příležitost k tomu, aby byl každý den dobrodružní? Tento váš životní elán byste měli využít ve váš prospěch a naučit i ostatní lidi kolem vás – žít s chutí a bavit se v každém věku. A pokud vám už došli nápady, kam se vydat naproti adrenalinu a zábavě, neváhejte se zúčastnit hry s laserovou zbraní v ruce. Laser game v Praze vám poskytne takový program, který nebude srovnatelný s žádným jiným, který už máte za sebou.

DSC8007

Uspořádejte tedy akci, která se setká pouze s úspěšným průběhem a vyrazte si prověřit vaše schopnosti a změřit síly do Aztécké arény nebo Labyrintu.

V arénách se vám prostředí zalíbí

Vybrat si arénu sice nebude lehké, ale časem můžete vyzkoušet i obě a taktéž v nich prožít i hry, které pro nich budou jako stvořené. V „Labyrintu“ vás potěší tajemné prostředí, protože v něm nalezete pouze neonové osvětlení, které zvedne úroveň vaší hry. Aréna, jakou je ta „Aztécká“ vám nabídne o něco menší prostor k pohybu, ale o to více promyšlených strategií, které vám pomohou ze hry odejít jako vítězný tým.

labyrint (39)

Kromě prostředí, které vás nepochybně osloví se můžete v arénách těšit na řadu úkrytů, ze kterých je možné zasáhnout protivníka tak, aby vás neviděl. Neváhejte si tedy sestavit tým nadšenců do bojových her a přijďte se přesvědčit, že i laser game má něco do sebe, a to bez ohledu na to, kolik máte let.

Hry z nabídky můžete vystřídat

Nabídka her je dostatečně bohatá pro všechny, pro které první návštěva v Lazerfun není rozhodně tou poslední. Celkem 11 her vás přesvědčí o originalitě, adrenalinovém charakteru a neopakovatelné zábavě díky tomu, že je jejich téma zcela odlišné. Vybírat si z nich můžete nejen dle vašeho zájmu, ale i úrovně náročnosti, díky čemu se v laser game můžete pořád zlepšovat a stát se časem i profíkem.

4 roky ago