Hubnutí není žádná tragédie


Naopak je to snadné, skvělé a příznivé pro tělo. Vy budete na konci spokojenější a vaše tělo bude děkovat, že jste mu ulevili od té hrozné zátěže. Obézní lidé potřebují často pomoci. Potřebují motivaci a inspiraci. Načerpejte novou energii u nás a uvidíte, že s námi a proteinovou dietou půjde hubnutí snadno, rychle, efektivně a bude mít pozitivní výsledky. A to je hlavní! Není nad správný výsledek, který potrvá !scale

Seznamte se – Prodietix

Nová metoda v hubnutí pochází z univerzity v USA a je popsána uznávaným profesorem. Spolu s lékařskou vědou se zaměřili na spalování tuků lidského těla a hle, máme tu metodu, která spaluje tuky a ponechává svalovou hmotu. Nazývá se jako keto dieta či proteinová nebo bílkovinná a je odvozena od bílkovin a proteinů, které do svého těla přijímáme přes potravu ve větším množství a navodíme si stav zvaný „ketóza“. Jde o přírodní a lidskému tělo přirozený stav, který je žádoucí, protože díky němu rychleji štěpíme tukovou tkáň, které se následně naše tělo zbavuje. Svaly nám zůstanou, což je příjemná změna oproti jiným metodám hubnutí a dokonce nás nečeká ani žádný jo-jo efekt.
A. Znáte stavy, kdy během diety trpíte hlady? Při této metodě vás to opravdu nečeká. Žádné hladovění, ale pravidelná strava několikrát denně. První fáze hubnutí obnáší vysokou redukci váhové hmotnosti, a proto je důležité změnit úplně jídelníček. Abychom navodili tento stav a vy mohli začít hubnout, musíme vám připravit speciální jídla, která jsou vyvážená na vitamíny a minerály a mají veškeré potřebné živiny. Tato jídla nesmí obsahovat vyšší podíl sacharidů a tuků a proto je potřebné, abyste náš jídelníček a naše jídla dodržovali, aby výsledný efekt byl žádoucí.
B. Nemusíte se trápit každý den v posilovně. Mezi další faktory, které často hubnutí provází je trénink a posilování. To vás také nečeká. Nemusíte extrémně sportovat, stačí nějaká ta procházka a kila půjdou snadno dolů.
C. A v neposlední řadě jistě znáte stavy, kdy máte během hubnutí špatnou náladu. Jako kdybyste neměli dostatek energie. Nic se vám nechce, na všechny okolo jste nepříjemní, nemáte náladu a tak podobně. S touto metodou budete pociťovat úplně opačný efekt. Právě naopak budete mít dobrou náladu, až euforického typu. Budete veselí a můžete se těšit na své výrazné výsledky. bite

7 roky ago