Darujte zážitek, na který se nezapomíná – a to erotická masáž určitě je

Hledáte originální dárek pro svého partnera, kamaráda nebo známého? Zkuste být letos trošku odvážnější a darujte mu skutečný zážitek, na který nezapomene.

Darujte zážitek, na který se nezapomíná – a to erotická masáž určitě je

Přemýšlíte už nad vánočními dárky, chtěli byste potěšit svého partnera, kamaráda nebo známého a nevíte, co vybrat? Skvělým dárek může být masáž a proč zrovna ne třeba erotická masáž? Obdarovat můžete klidně i sebe, tohle potěšení si dopřeje jistě každý muž rád. Kromě zajímavého zážitku se také zbavíte stresu a skvěle se uvolníte. Co taková masáž vlastně všechno obnáší? A víte, že erotickou masáž si klidně může dopřát i žena?

scent-sticks-fragrance-aromatic-161599

Lechtivá, smyslná a uvolňující

Erotické masáže jsou určeny pro muže, ale existují i speciální procedury tohoto typu určené ženám. Můžete se tak obdarovat navzájem. Nebojte se, nejde o nic nemravného. Masáž je vedena zcela profesionální masérkou, nedochází během ní k tělesnému styku jako takovému, všechno je pouze jemně lechtivé, velmi smyslné a neskutečně uvolňující. I když doteky masérky si jistě budete pamatovat ještě hodně dlouhou dobu.

I tato erotická masáž vychází ze základů klasické fyzioterapeutické masáže, masérka je proškolená a zaručeno e tak uvolnění celého těla, svalů i smyslů. Masáž pomáhá odbourat stres, přispívá k regeneraci unaveného organismu, zlepšuje samozřejmě krevní oběh a otevírá dveře ke zcela novému vnímání smyslů i erotiky jako takové. Určitě napomůže i k odbourání studu a přinese blažený pocit, který si z běžné masáže neodnesete.

pexels-photo-4672520

Jak to celé probíhá?

Atmosféru navozují vonné a masážní oleje, svíčky a usměvavé masérky. Začíná se koupelí, kterou s vámi vybraná masérka může společně absolvovat, ale tato volba je na vás. Kromě samotné masáže můžete řídit i to, zda bude masérka zcela nahá nebo bude mít oblečeno spodní prádlo. Vše je uzpůsobeno tomu, aby se klient cítit co nejlépe. Začíná se uvolněním celého těla ale větší část, ta hodně podstatná část masáže se zaměřuje na intimní partie. Masérka nakonec celou masáž vede k jedinému cíli a to je ruční vyvrcholení, které podtrhne celkový zážitek. Jako třešničku na dortu si pak můžete užít, masáž tělo na tělo – tato část je zvlášť oblíbenou.

Podobně pak probíhá i masáž pro ženy, dokonce je možné vyzkoušet i párovou erotickou masáž, která je neméně zajímavá. Až budete letos přemýšlet nad vhodným dárkem, svého favorita už máte!

4 roky ago